עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

love life

17/12/2017 17:13
ניקי לוי
שוב פעם אני מוצאת את עצמי בין 2 גברים, אני קצת עייפה.

הקשר עם יובל נמשך, אני חלשת אופי אני יודעת, אבל בוא נודה בזה אני צריכה סקס ואיתו טוב לי, אני לא בטוחה למה טוב לי למרות שהוא מחרפן אותי שאנחנו יוצאים ואני צריכה לשמוע שמונה פעמים שאנחנו רק יזיזים, כאילו תשחרר, אני חושבת שיש לו רגשות כלפיי, האמת שאני דיי בטוחה, הוא אוהב אותי מאוד והדרך ללפתח רגשות קצרה, הוא גם מחייך שאני מנשקת אותו. הוא פשוט ילד, הוא לא יכול להכיל מערכת יחסים, לפחות לא איתי.
אני יכולה לבוא אליו והוא אשכרה לוקח אותי לאיזה בר של חבר שלו והוא אומר לי שהוא רק רוצה להראות לכולם שהוא איתי, הבחור הזוי.
הוא נראה כל כך טוב אבל, אני לא יכולה לשכוח את הרגע שהוא חזר מחו"ל כולו שזוף עם הריבועים בבטן שלו העיניים הכחולות והשיער השטני, אחרי הפרידה מהאקס שישבנו במרפסת ושנינו לא יכולנו להתרכז בשיחה. אין מה לעשות אני נראת טוב והוא נראה טוב אני לא מאמינה ששני אנשים שנראים טובים יכולים להיות רק ידידים. ידידים זה אם יש צד אחד מכוער וזה לא בטוח.

בכל מקרה, אני לא ממקבלת אבל התחלתי משהו עם מישהו חדש ואם חשבתי שיובל חתיך אז הוא אוכל אותו, כאילו האמת שזה שני טיפוסים שונים כאלה, אחד אשכנזי בלונדיני כזה, והשני מרוקאי ספרדי גולש עם ריבועים שפתיים ענקיות כאלה והוא הורס, אני קוראת לו Pretty boy, אין בנינו משהו רציני עדיין, לא יצאנו לדייט כמו שצריך, אבל הוא אמר לי שהוא רוצה משהו רציני, הוא גם ממש מחבב אותי (בנתיים). אני לא כל כך אוהבת את הסגנון של הפארטי בוי הזה, אבל אני מחדשת לעצמי דברים.

בכל מקרה, למרות שהכל שניהם בתכלס לא כזה מעניינים אותי, אני לא יודעת, אני בתקופה כזאת שאני מנסה להתרכז בי ובלימודים, אני יודעת שיכול להיות שהם יבחרו לנתק קשר, אבל אני עמוסה לאחרונה וקבעתי איתם רק לעוד שבועיים, אם הם רוצים שיחכו, אם לא זה גם טוב.
טוב, יהיה מה שיהיה.


joan
17/12/2017 19:15
כל עוד את נהנת ואת לא נפגעת אני לא רואה בזה בעיה.
זה שהוא כל הזמן אומר שאתם יזיזים זה ממש ילדותי, באמת שישחרר.
אני גם לא חושבת שאפשר להיות רק ידידים, תמיד יהיה איפשהו מתח מיני.

בנוגע לבחור השני- תני לו הזדמנות, אולי תופתעי לטובה :) אין לך באמת מה להפסיד.

ובאמת שיחכו, הלימודים הכי חשובים. אם הם לא יכולים לחכות לך אז זה גם אומר עליהם משהו...
עידו
19/12/2017 19:33
וואלה, את שוב.
ניקי לוי
20/12/2017 17:56
שוב מה?
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

אודות
אחרי הרבה שנים של כתיבה בישראבלוג, עברתי לכאן.
התחלה חדשה, זה בדיוק המצב שאני צריכה בחיים שלי, משהו נקי.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון